Obchod s kozmetikou a kaderníctvom zaoberajúci sa distribúciou profesionálnych certifikovaných  výrobkov na starostlivosť o nechty, vlasy, telo.

Spoľahlivý a profesionálny servis pre našich klientov a dobrý zmysel pre ich potreby, pomoc pri riešení všetkých problémov, poskytovanie najkvalitnejších kozmetických a kaderníckych výrobkov.

VASCO

Zoznámte sa s našimi jedinečnými hybridmi Vasco! Určite vás prekvapia skvelými farbami a dokonalým pokrytím. Jedna vrstva je dostatočná na dosiahnutie skvelého efektu!

Naše tajomstvo je inovatívny tvar kefy umožňujúci nanášanie laku. Od prvého použitia sa vám bude páčiť!

Široká paleta farieb láka klasickú horúcu červenú farbu a jemné pastely. Poznajte všetky odtiene, ktoré sme pre vás pripravili!

Gél laky Vasco majú najkvalitnejšie zloženie poskytujúce najlepšiu ochranu nechtov!

Ceny sú primerané. Len si pomyslite, koľko času ste strávili kúpou a koľko peňazí ste minuli na drahé výrobky, keď sa nakoniec ukázalo, že sú nekvalitné. Upozorňujeme, že vysoká cena neznamená vysokú kvalitu.

Mnoho žien to zažilo, takže pred nákupom sa oplatí prečítať si o vlastnostiach lakov. Môžete minúť veľa peňazí za laky, ktoré sú pomaly suché a je ťažké ich aplikovať na nechty. Natieranie nechtov prípravkami zlej kvality môže skončiť iba zbytočným stresom.

Pred zakúpením vždy skontrolujte zloženie lakov! Nekupujte rozmnoženiny a výrobky pochybnej kvality - týmto spôsobom môžete poškodiť nechtovú platňu a nechať tvar nechtov na dlhú dobu zlý. Na trhu je veľa výrobkov, ktorých zloženie nie je bezpečné pre vaše nechty.

Vasco Cosmetics je výrobcom vynikajúcich hybridov s vynikajúcim zložením, konzistenciou, bohatou paletou farieb a super trvanlivosťou.

 

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.