STERLING Cuticle Nipper ST-12805-5mm
STERLING Cuticle Nipper ST-12805-5mm
STERLING Cuticle Nipper ST-12805-5mm
STERLING Cuticle Nipper ST-12805-5mm
STERLING Cuticle Nipper ST-12805-5mm
STERLING Cuticle Nipper ST-12805-5mm

STERLING Cuticle Nipper ST-12805-5mm

sterli128055
Posledné kusy v sklade
14,90 €
S DPH 1-3 dni
Sterlingové kliešte na kutikuly sa vyznačujú mimoriadnou presnosťou a rezné hrany so špeciálnou hrúbkou sa brúsia ručne, aby sa zabezpečila práca na najvyššej úrovni a umožnila sa úplná presnosť pohybu. Čepele sú individuálne upravené, aby sa zaistila najvyššia presnosť a pohodlie pri práci. Kliešte sú vyrobené z chirurgickej ocele s vysokým obsahom uhlíka, odolnej voči hrdzi a otupeniu, sú vyrobené kovaním, ktoré v porovnaní s liatymi a hromadne vyrábanými nástrojmi zaručuje lepšiu trvanlivosť a kvalitu produktu. Dĺžka a tvar rukovätí zaisťuje slobodu pohybu a perfektné padnutie do ruky. Dĺžka čepele: 5 mm Celková dĺžka: 96 mm Dĺžka rukoväte: 65 mm EAN: 5907652010409

 

Sterling je značka vytvorená pre profesionálov.

Naše výrobky boli navrhnuté a vyrobené pod vedením odborníkov, aby bola zaistená najlepšia kvalita.
Všetky nástroje sú brúsené a povrchovo upravované ručne, čo určuje ich kvalitu a súčasne zvyšuje pohodlie a pohodlie pri práci.
Práca s produktmi Sterling je čistá radosť a úplná profesionalita.
Čistenie, dezinfekcia a sterilizácia
Čistenie, dezinfekcia a sterilizácia by sa mali vykonávať po každom použití nástrojov. Toto sú nevyhnutné kroky na udržanie čistoty a sterilnosti náradia.
1. Prvým krokom je očistenie náradia od špiny, ako je prach, kalené tkanivá, nechty a iné, pomocou kefy.
2. Druhou fázou je umývanie náradia v špeciálne navrhnutom ultrazvukovom čističi, ktorý dôkladne vyčistí náradie od nečistôt. Do čističky naplnenej špeciálnym dezinfekčným prostriedkom vložte nástroje tak, aby boli úplne ponorené. Po vyčistení je potrebné nástroje odložiť a nechať úplne vyschnúť.
3. Ďalšou fázou je sterilizačný proces v špecializovanom zariadení, ktorým je autokláv. Odporúčanou sterilizačnou metódou je sterilizácia parou pri pretlaku 134 ° C (neprekračujte 200 °). Minimálna doba sterilizácie je 15 minút, doba sušenia balenia je 20 minút.
Všetky predbalené výrobky Sterling nie sú sterilné nástroje. Pred prvým použitím je vhodné ich skontrolovať a sterilizovať. Náradie by sa malo skladovať na mieste s konštantnou teplotou a vlhkosťou, čepeľami smerujúcimi nahor alebo v špeciálnych obaloch chrániacich rezné hrany. Proces opotrebovania nástroja je prirodzený proces a nezávisí od dezinfekcie, čistenia a sterilizácie.

Každý produkt Sterling zasielaný zákazníkovi je individuálne kontrolovaný našimi odborníkmi z hľadiska kvality a funkčnosti. Po prijatí produktu skontrolujte, či spĺňa vaše očakávania. Všetky pripomienky by mali byť zaslané na telefónne číslo 0904 645 626 alebo zaslaním správy na e-mailovú adresu info@beauty-choice.sk.

Žiadne recenzie

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.